Haber

Kocaeli Büyükşehir Gebze’yi pırıl pırıl yaptı

Büyükşehir, yaptığı çalışmalarla Gebze’nin değerli caddelerini dekoratif led aydınlatmalı aydınlatma direkleri ile donattı.

Belediye hizmetleriyle Kocaeli’ye değer katan Büyükşehir Belediyesi, şehrin her köşesine estetik dokunuşlar yapıyor. Bu kapsamda çağdaş aydınlatma sistemiyle Kocaeli’yi pırıl pırıl yapan Büyükşehir, Gebze’yi de renkli bir görünüme kavuşturuyor. Vatandaşların geceleri daha rahat ve güvenle dolaşabilmeleri için şehrin tüm sokaklarına modern bir aydınlatma sistemi kuran Yapı Denetim Dairesi, Güç, Aydınlatma ve Mekanik İşler Şube Müdürlüğü ekipleri, Gebze’yi estetik ve güzel bir hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. monte ettikleri dekoratif aydınlatma direkleri ile parlak bir görüntüye sahiptir.

335 DİREK, 650 ARMATÜR

Bu kapsamda Büyükşehir ekipleri, Gebze’nin değerli ulaşım aksları arasında yer alan Yeni Bağdat, İsmetpaşa, Körfez, Issıkgöl, Topal Osman Ağa ve Ankara Caddesi’ndeki eski tip çelik direkleri sökerek yerine 335 adet LED dekoratif aydınlatma direği taktı. 7.720 metre uzunluğunda. direktif. 650 adet armatürün kullanıldığı aydınlatma sisteminde Gebze sokakları renkli bir görünüme kavuşturuldu.

GEBZELİLER TAM NOT VERDİ

Kentin görünümüne ve sokaklara farklı bir hava kazandıran aydınlatma sistemi, ‘Mutlu Şehir Kocaeli’ vizyonu kapsamında değerli bir yer tuttu. Gebze’nin prestijli caddelerinde yapılan aydınlatmalar, bölge esnafı ve vatandaşlar tarafından beğeni topladı.

GÖRSEL ZENGİNLİK

Büyükşehir grupları, Gebze’de Genç, Bahar, İlyasbey ve Şehit Numan caddelerinde aydınlatma çalışmalarını sürdürüyor. Yakın gelecekte buradaki sokaklar da parlak bir görüntüye sahip olacak. Dekoratif aydınlatma sağlanarak caddede görsel zenginlik sağlanırken, takılan aydınlatma armatürlerinin enerji tasarrufu özelliğine sahip olması gereksiz tüketimin önüne geçmektedir.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu