Yaşam

MARGOT ROBBIE’DEN RYAN GOSLING’E HEDİYE

Ryan Gosling, Ken karakterini Barbie sinemasında oynamanın oldukça tuhaf bir yolculuk olduğunu söylemekten çekinmedi. Ancak Gosling, artık Barbie karakterini canlandıran Margot Robbie’nin de karaktere girmesine yardımcı olduğunu söyledi. Gosling’in hesabına göre Robbie sette her gün kendine Ken ve Barbie temalı ikramlar veriyordu!

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

BARBIE (@barbiethemovie) tarafından paylaşılan bir yayın

Gosling yakın tarihli bir röportajda, “Çekim yaptığımız her gün, Barbie Ken’e fiyonklu pembe bir hediye bırakırdı ve her şey kumsalla ilgiliydi,” dedi. Çünkü Ken’in işi sadece sahilde. Bunun ne anlama geldiğini hiçbir zaman tam olarak anlayamadım. Ama görünüşe göre bu hediyelerle Ken’in anlamasına yardımcı olmaya çalışıyordu” diye ekledi.

Aynı röportajda Gosling’in performansından bahseden Robbie, “Ryan Gosling’in versiyonu ekrandaki en iyi Ken olabilir” dedi. Gosling, “Ken hiçbir zaman yapılacaklar listemde olmadı. Ama dürüst olmak gerekirse, böyle bir listem yok. Bu yüzden denemem gerektiğini düşündüm” diye ekledi.

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

BARBIE (@barbiethemovie) tarafından paylaşılan bir yayın

Gosling ile çalışmaktan keyif aldığını defalarca dile getiren Margot Robbie, Aralık 2022’de Variety ile yaptığı bir röportajda Gosling’i “tanıdığım en inanılmaz insan” olarak tanımlamıştı. 21 Eylül’de yayınlanan Ocean’s 11 devam filminde Gosling ve Robbie ikilisinin birlikte yer alacağı söyleniyor.

haber-vezirkopru.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu